Екс-прокурор Сумщини влаштував розбірки через платіжку за тепло

Екс-прокурор Сумської області Руслан Білокінь у Фейсбуці розповів, що отримав платіжки за тепло із “космічною” сумою, але виявилось, що вражаючі цифри у квитанції – це “збій у програмі”.

“Приколи нашого містечка. Отримуємо платіжку за опалення. Читаємо і так ох…, неприємно стає. 6424 грн.!!! + рекомендовано до сплати 4000 грн. авансом за листопад. Пішли з’ясовувати за що нам таке щастя привалило. Питаємо: А НІЧОГО, ЩО НАМ ТЕПЛО ЩЕ ВЗАГАЛІ НЕ ВКЛЮЧАЛИ? Думав злякаються, вибачатися почнуть. Спокійно, без емоцій відповідають: ” Не переживайте, в нас збій у програмі . Ми знаємо. Можете не платити”. Б..ь, в якій н…р програмі, якщо ви платіжки мені надіслали поштою до сплати? І відчуваю, як операція ШАТУН переповнює на всі груди. Але виховання не дає. Говорю: будьте надалі уважними. Не всі люди знають, що у ваших головах може бути збій програми і будуть платити ні за що”! – написав екс-чиновник на своїй сторінці у ФБ.

bezymyannyj-31

Згодом Руслан Білокінь дописав: “А приколи, виявляється не закінчуються! На телефон дружині надходить дзвінок з теплоенерго і чарівний голос автомата говорить: у вас борг 8000 грн., якщо протягом 10 днів не погасите – вам відключать теплопостачання. Ще нічого не відбулося, а вже 2000 грн. набігло. Набігло до того, чого ще не було!!!
А ви говорите “Гройсман, всім відомо, збій у програмі, дивіться в Гугл”!
Це реально маячня. Ви спочатку включіть. Складіть акт та передайте на обслуговування.
Як говорил Задорнов: ну дебіли !!!
Справжній Шатун! Відчуваю, що рука Москви, а не можу зрозуміти де підвох”!

snymok-ekrana-2016-11-17-v-12-43-38

Поділитися в соціальних мережах