Газовикам Сумщини затвердили програму на 10 років

Майже 25 млн грн на індивідуальні лічильники. Всього на установку і заміну лічильників населенню, придбання автотранспорту для аварійно-диспетчерських служб, придбання приладів діагностики і обстеження газових мереж і проведення капремонтів основних фондів «Сумигаз» направить майже 44 млн грн.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, на засіданні 28 грудня прийняла Постанову «Про затвердження плану розвитку газорозподільної системи ПАТ« Сумигаз »на 2017-2026 роки.
У ньому, зокрема, передбачено інвестиційної програми на перший рік, план заходів на другий-третій роки програми і вказано необхідний розмір інвестицій для виконання заходів четвертого-десятого років програми.

На сайті комісії ця Постанова №1596 оприлюднена 3 січня.

gaz-1-594x255

Джерело: http://rama.com.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах