Геннадій Дем’яненко: мільйони та футбол

Від імені юридичної компанії LS GROUP тепло і сердечно вітаю зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.

Для нашої компанії, як і для всієї країни, цей рік був не простий. Були досягнення, ми відбулися і нам є чим пишатися.

Єдиною командою професіоналів LS GROUP виграно судові справи на десятки мільйонів гривень, ми провели юридичне супроводження купівлі-продажу активів потужних виробників та досягли реального захисту прав менеджменту підприємств у кримінальному провадженні.

Ми отримали довіру та право представляти інтереси товариств, де на виробництві задіяні десятки тисяч чоловік та належать до великих платників податків держави. Нам довіряють потужні виробники, комунальні та державні установи.

Особлива тема нашої діяльності – дитячо-юнацький футбол. За час нашої підтримки футбольного клубу «LS GROUP» команда перемогла у літньому чемпіонаті на Сумщині і тепер, виключно перемогами, активно приймає участь у зимовому чемпіонаті із футзалу 2016\2017 років.

Нехай у наступному році кожен буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

Щиро зичу Вам, дорогим друзям, партнерам та всій нашій спільноті щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.

Нехай у кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

З Новим 2017 роком! З Різдвом Христовим!

З повагою

Глава юридичної компанії LS GROUP

Заслужений юрист України                                                            Геннадій Дем’яненко

Поділитися в соціальних мережах