Глухівчани дають один одному поради: хочеш зігрітись – лягай у лікарню

У зв’язку з потеплінням опалювальний сезон, який традиційно всі очікували з 15 жовтня, у житловому масиві Глухова вчасно не розпочався. Як повідомив начальник теплового району Микола Колоша, опалювальний сезон за законодавством може розпочатись лише тоді, коли середня добова температура опуститься до 8 градусів.

За даними метеостанції, три останні доби вона тримається на рівні 10,5 ºС. Удень – взагалі вище 20. Враховуючи прогноз, чекати тепла в квартирах раніше 20 жовтня не слід, і то це ще не точна дата. Стартом для опалювального сезону у Глухові стане рішення міськвиконкому.

Найбільше потерпають від холоду дошкільнята, у садочках температура не піднімається вище 15. Усі, хто має змогу, намагаються не водити дітей у садки. Але працюючим мамам доводиться загартовувати малят таким способом уже третій тиждень.
У місті з 12 жовтня почали опалювати лише ЦРЛ, а з 16 – дитсадок «Ромашку» та школу №5. Тож у ці дні глухівчани дають один одному пораду ніби з гумором, а насправді серйозну: хочеш спати у теплі – лягай у лікарню. Об’єктом заздрості є приватні будинки і квартири з індивідуальним опаленням. Правда, і ті, й інші економлять, бо субсидії отримали половина від минулого року.

Джерело: https://nedelya.info/

Поділитися в соціальних мережах