Голова Тростянецької РДА вирішив попіаритись на “пакунках малюка”

Із запізненням майже у місяць на Сумщині почали отримувати розрекламовані урядом пакунки малюка, і деякі посадовці скористались нагодою, аби засвітитись на роздачі презентів матерям,  які народили дітей і виписалися із пологового відділення після 1 вересня.

Так, голова Тростянецької РДА Олег Сипко вирішив попіаритись, особисто вручаючи перші бебі-бокси породіллям району, хоча цю місію логічніше було доручити управлінню соціального захисту населення, куди власне і надходять заяви на отримання пакунків.

Як водиться, заради такої справи запросили і журналістів, аби зняли весь урочистий процес.

“Голова райдержадміністрації Олег Дмитрович зауважив, що урядова програма є дуже важливою для суспільства у такі непрості часи для країни і дуже приємно, що жителі Тростянецького району все ж таки наважуються народжувати по двоє і більше дітей. В район надійшло вже 9 «пакунків малюка», які сьогодні отримали усі сім’ї. До кінця року очікуємо ще 46 породіль, які також отримують державну допомогу у вигляді «пакунка малюка»”, – йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці Тростянецької райдержадміністрації.

 

 

Поділитися в соціальних мережах