Горе-батько, злякавшись заборони на полювання, сплатив заборговані аліменти

На Охтирщині безвідповідальний батько заборгував власній дитині понад 18 тисяч гривень аліментів, про що йому невідкладно повідомили державні виконавці.

На виклик боржник з’явився вже з квитанцією про перерахунок аліментів стягувачці у повному обсязі. Як виявилося, горе-батько – професійний мисливець, і він був неабияк стурбований тим, що державний виконавець міг обмежити його у користуванні зареєстрованою на нього вогнепальною мисливською зброєю, адже полювання – це вид діяльності, який є для чоловіка джерелом доходу. Відтак, зваживши всі можливі наслідки, боржник зобов’язався в майбутньому не допускати заборгованості зі сплати аліментів.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах