Хабар у поїзді закінчився розбірками

У залізничному пункті контролю «Конотоп» охоронці кордону Сумського загону зафіксували чергову спробу втягнення правоохоронців у протиправну діяльність.

Учора, під час здійснення прикордонного контролю потяга сполученням «Київ-Москва» прикордонний наряд виявив громадянина Російської Федерації, який перевищив встановлений термін перебування на території України. З метою безперешкодного перетину кордону та не притягнення до адміністративної відповідальності за частиною другої статті 203 КУпАП, чоловік запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 600 гривень, на що отримав категоричну відмову.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали співробітникам Національної поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ним кримінального правопорушення.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах