Хто став Людиною року-2017 на Сумщині (оновлено)?

«Сумські дебати» провели опитування «Хто, на Вашу думку, Людина року-2017 на Сумщині?» , що викликало неабиякий інтерес громадськості та активізувало політичні кола області. Свої голоси віддали 8067 відвідувачів нашого сайту. Редакція запропонувала перелік кандидатів, гідних цього звання, а також  можливість додавати свій варіант. І один із таких – «Ніхто» –  на початку зібрав чималу підтримку.

Найбільше голосів, зі значним відривом від інших учасників, було віддано за голову Сумської ОДА Миколу Клочка та міського голову Конотопа Артема Семеніхіна. Між їхніми прихильниками в останні дні ( та й останні хвилини) голосування точилася справжня боротьба, тому лідируючі позиції змінювалися почергово. Варто відзначити, що у ході опитування втрутились і треті сили, ведучи відверто нечесну гру, але такий фокус не пройшов. Причому спочатку вони намагалися провести свого кандидата, шляхом накрутки голосів, і коли їм цього не вдалося зробити, – почали накручувати лідерам опитування, намагаючись дискредитувати їх таким чином.

Оскільки і губернатор Сумщини,  і мер Конотопа в підсумку набрали однакову кількість голосів (1476), навіть із врахуванням накруток, які робили треті сили (по суті точну кількість голосів визначити не можливо. Єдине, що точно відомо – то це те, що за ці дві кандидатури проголосувало приблизно однаково і найбільше), тому вони обоє отримують звання «Людина року-2017 на Сумщині». Із чим ми їх і вітаємо. Варто також зазначити, що ці дві особистості як і у віртуальному житті, так і в реальному – є серйозними конкурентами-опонентами на політичному Олімпі нашої області, у зв’язку із чим було вкрай цікаво спостерігати за ходом голосування.

Окрема подяку сумському блогеру Сергію Пушку, який активно слідкував за ходом голосування та робив прогнози.

Також хочеться згадати й інтернет-користувачів м.Охтирка (Шайтану привіт!), які своєю підтримкою та згуртованністю вивели свого мера на третю сходинку в опитуванні. Ви дійсно доклали надзвичайні зусилля для такого серйозного результату!

8658

original-1

383819_214361015303869_97447483_n

1

2

3

Звертаємо увагу! Стартувало нове голосування: “Яке з управлінь та департаментів Сумської ОДА спрацювало найкраще у 2017 році?” Для нас важлива ваша думка!

Поділитися в соціальних мережах