Із головними лікарями уклали контракти на новий термін

2 березня на сесію Сумської облради було винесено відразу кілька проектів рішень щодо укладення контрактів на новий термін із керівниками обласних медзакладів. Цього разу у депутатів ніяких претензій до діючих головних лікарів не було.

Єдина поправка, яка була внесена ще на засіданні профільної комісії, стосувалася Марини Куземенської – головлікаря обласного перинатального центру. З нею, як і з іншими колегами, підписаний контракт на 5 років (було на три роки).

Також контракт продовжили Михайлу Новикову – головному лікареві обласного бюро судмедекспертизи, Ярославу Жданову – головному лікареві обласного діагностичного центру, Тарасу Злиденному – головному лікареві обласного наркодиспансеру та Валерію Кравцю – головному лікареві обласного клінічного лікувально-фізкультурного диспансеру. Ще на п’ять років продовжили і контракт директору обласної наукової медичної бібліотеки Ользі Пономаренко.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах