Кого сумчани обрали б Президентом України?

Із наближенням виборів різні соціологічні інститути та групи представляють українцям президентські рейтинги, при цьому однозначний лідер так і не визначається, а місця між ймовірними фаворитами перегонів суттєво різняться.  «Сумські дебати» вирішили провести власне опитування: «Якби вибори Президента України відбулися б наступної неділі, як би ви проголосували?»  Участь у ньому взяли 2299 відвідувачів нашого сайту, а результат виявися повною несподіванкою.

Одразу зауважимо, що наша редакція зафіксувала накрутку голосів за Анатолія Гриценка, тому голосування за нього було припинене довчасно.

Не брали б участі у виборах – 168 респондентів, обрали б іншого кандидата – 188.

4-е місце (200 голосів – 8,6%) – Святослав Вакарчук отримав неочікувану підтримку.

2090313

Співак хоч і заперечує президентські амбіції, але періодично робить заяви про необхідність змін у країні, що все ж не виключає ймовірності його участі у виборах.

ІІІ місце  (237 голосів – 10,3%) – Петро Порошенко.

poroshenko-v-ssha-piarili-pyatero-lobbistov-za-600-tysyach-dollarov

Діючий глава держави зберігає прихильників у Сумах, але наразі такої кількості недостатньо для перемоги.  Нагадаємо, у липні минулого року Порошенко вперше відвідав наш обласний центр. Він побував на відкритті цеху «Гуала Кложерс Україна», взяв участь у відкритті Козацького хреста, а також Центру реабілітації для учасників АТО.

ІІ місце (456 голосів – 19,8%) – Юлія Тимошенко.

5cc5735e73e91c22

Очевидно, так званий «бютівський» електорат у Сумах залишається стабільно великим і активним, тим паче що мер Сум, будучи «батьківщинцем», також вносить свій внесок у рейтинг леді-боса.

І місце (518 голосів – 22,5%) – Володимир Зеленський. Найбільше голосів сумчани віддали саме за нього. Чи то народна любов до «95-го кварталу», чи серіалу «Слуга народу», чи банальне розчарування у старих політиках – але саме його, судячи з опитування, хочуть бачити наступним президентом жителі Сум.

maxresdefault

prez-1

prez2

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах