Коли усунуть жахливий сморід у центрі Сум?

Вже четвертий місяць у центрі міста сумчани ходять, закривши носа через аварію колектору на вулиці Набережної річки Стрілки. Колектор побудували у минулому столітті, тут збираються стоки з центральної частини міста   – вулиць Герасима Кондратьєва, Петропавлівської, Шишкарівської та Покровської. Між водою та верхньою частиною колектора постійно утворювався шар із газів аміаку та сірководню, а за кілька років сталося руйнування. Комунальникам не вдалося одразу усунути проблему.

“Частину стоків ми відкачували, частину робили під напором, і все  нам вдалося усунути завал труби, на сьогодні каналізація працює” – розповідає головний інжененр КП “Міськводоканал” Йосип Тисівський.

Щойно працівники КП почали замінювати частину труби, то обвал просунувся далі. Ремонтні роботи призупинили. Зараз у колектор встановили тимчасову гільзу, яка дає можливість відкачувати воду і транспортувати стоки. Якщо замінити частину труби та засипати яму, то ситуацію це не вирішить.

Інженери КП “Міськводоканал” запропонували міській раді відремонтувати колектор, розривши дорогу в центрі міста та замінивши частину труби. Проте тут щодня їздить багато автівок, курсує громадський транспорт.

З міського бюджету виділили гроші на розроблення проекту документації.

“Як тільки він буде зроблений( будуть на сесії виділені кошти, певна сума), тоді буде проводитися санація, повномасштабна, що дасть змогу без відключень усунути і замінити дану ділянку “, – зазначив Тисівський.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах