Кому пільговий проїзд буде відшкодовуватися, як АТОвцям?

На останній сесії облради депутати проголосували за внесення декількох змін до обласної програми компенсаційних перевезень за пільговий проїзд окремих категорій громадян автотранспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки.

По-перше, врегульовано питання однакового підходу в частині компенсації за пільговий проїзд інвалідів війни та учасників бойових дій всіх категорій, який вступає в силу з 1 січня 2018 року.

Як пояснила заступник директора департаменту соцзахисту населення Сумської ОДА Людмила Мусіяка, учасникам бойових дій, добровольцям, інвалідам війни та іншим ветеранам війни пільговий проїзд буде відшкодовуватися як АТОвцям – без прив’язки до Сумської області, до місця проживання, без вимоги паспорта та ін.:«Що стосується добровольців, які не мають статусу учасника бойових дій, то їм необхідно звернутися в департамент соцзахисту і принести свої фотографії для отримання нових довідок, які дають їм право на пільговий проїзд до 2020 року. Річ у тому, що програма спочатку приймалася на 2016-2017 роки, і довідки ми видавали до кінця 2017 року. І тільки у вересні її продовжили до 2020 року. Тепер потрібно отримати новий документ».

Наступна зміна стосується збільшення тарифу, в межах якого проводиться відшкодування за перевезення пільгового контингенту – з 0,6 грн. за пасажирокілометрів до 0,83 грн. Також знято обмеження щодо переліку автостанцій, за документами яких проходило відшкодування. До цього були тільки автостанції ТОВ «Сумиоблавтотранс» і ТОВ «Велес». Затверджений фінансовий ресурс програми на 2018 рік становить 4157,67 тис. грн., з них: 300 тис. – обласний бюджет і 3857,67 тис. – кошти консолідованого фонду, які надходять з місцевих бюджетів.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах