Конотоп на межі сніжного колапсу

У Конотопі хуртовина мало не паралізувала рух громадського транспорту. Натомість комунальники  зосередились на розчистці території біля мерії і чомусь забули про околиці, звідки через деякий час виїхати буде зовсім неможливо.

Конотопчани схвильовані і обурені ситуацією, адже черговий снігопад вкотре продемонстрував нездатність комунальних служб до чіткої та скоординованої роботи у форс-мажорних обставинах.

“Навіщо по місту прибирати на вулицях сніг? Прийде весна – сам розтане! На ділянці Порт- центр міста (туди та у зворотному напрямку) не бачив жодного трактора чи грейдера, дороги не посипаються! Проте біля Міської Ради, на ділянці, де 1 двірнику робити нічого, працює цілих 2 трактора! #Сємєніхіннаш президент, #недомерок” – пише у пабліку Конотоп Інфо Олександр Поляков.

viber-image-2-jpg-pagespeed-ce-rplbshz_xx

viber-image-4-jpg-pagespeed-ce-spodxaiv1s

viber-image-5-jpg-pagespeed-ce-oeqvz9m5oo

viber-image-6-jpg-pagespeed-ce-apdbnas26h

Джерело: http://konotop.in.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах