Конотопчани на зупинках ходять по коліна в снігу, поки мер мітингує у Києві

У Конотопі зупинки громадського транспорту комунальники так і не розчистили від снігу, ставлячи під загрозу безпеку жителів міста. Нерозчищеними залишаються більшість зупинок. Щоби зайти, або вийти з маршруток та трамваїв, конотопчани мусять долати перешкоди у вигляді сугробів, які утворилися внаслідок прибирання снігу з проїжджої частини.

Як зауважують користувачі соцмереж, не подбали комунальні служби і про тимчасові зупинки, які були створені на час святкування у Конотопі дня народження Великого Кобзаря. Не вплинув на комунальників і той факт, що ці зупинки розташовані поруч із будівлею міської ради.

29063701_571343389896632_4806009596329054794_n-jpg-pagespeed-ce-yojywn7fp_

Тим часом міський голова Конотопа Артем Семеніхін, який мав би контролювати виконання своїх доручень, мітингував у Києві проти столичних забудовників, які, за його словами, крадуть простір у киян.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах