Конотопський педофіл зізнався у розбещенні кількасот дітей за 20 років

Як уже інформували “Сумські дебати”, у Конотопі затримали чоловіка, якого підозрюють у розбещенні неповнолітніх. Він стверджує, що за 20 років встиг розбестити кількасот дітей.

На 45-річного чоловіка, який схиляв дітей до близькості, поліцію вивели два хлопчики. Аби схопити його “на гарячому”, правоохоронці чергували у засідці в лісі. А коли він привіз туди дітей – затримали.

Чоловік уже зізнався: за 20 років встиг розбестити кількасот неповнолітніх. Нині цю інформацію перевіряють слідчі. В помешканні підозрюваного знайшли чимало дитячої порнографії та апаратуру для її виготовлення.

Розбещував переважно дітей з неблагонадійних сімей, яких заманював у глушину під приводом відпочинку на природі. Нині підозрюваний в ізоляторі тимчасового тримання.

“Засідка у нас тривала кілька годин. Поводився дуже обережно, він кілька разів обходив місце, щоб не було сторонніх осіб, спеціально вибрав місце малолюдне. Діти – 11-12 років. Під приводом відпочинку на природі, виїзду на шашлики, купання, заманював дітей. В ході відпочинку починав розпусні дії”, – повідомив оперуповноважений сектору кримінальної поліції Конотопського відділу поліції Володимир Ковальов.

Джерело: https://tsn.ua

Поділитися в соціальних мережах