Консула Польщі звозили в Спадщанський ліс

Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський разом із представниками Сумського громадського об’єднання Польської Культури днями перебував з робочою поїздкою на Сумщині

Як повідомляють у прес-службі ОДА, у Сумах вони  вшанували пам’ять загиблих земляків і положили квіти до Меморіалу загиблим воїнам війська польського. У ході робочої поїздки у Путивльський район громадські представники разом із керівництвом району ознайомили Консула з експозиціями Музею горюнської культури у селі Нова Слобода, Музею партизанської слави, Музею зброї та військової техніки у Спадщанському лісі та презентували майже готовий до відкриття Музей монументального мистецтва тоталітарної доби.

Також Генеральний консул разом з головою райдержадміністрації Миколою Шульгою та сільським головою Новослобідської ОТГ Ольгою Гаркавенко поклали квіти до обеліску польських воїнів та посадили дуб Пам’яті офіцерів та солдатів Війська Польського та жертв Катинського розстрілу. Також польські гості вшанували пам’ять жертв Новослобідської трагедії 1942 року, відвідавши меморіал «Дзвін Скорботи».

17822

 

Поділитися в соціальних мережах