Лантушенка звинуватили у вимаганні відкатів від спортсменів

Секретар Сумської міської ради Андрій Баранов дав розлогу відповідь депутату міськради від БПП “Солідарність”, начальнику управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитру Лантушенку на заклик відправити його у відставку. Три тези з цього приводу Баранов опублікував на своїй Фейсбук-сторінці:

“1. Якщо невчасне подання декларації ти дійсно по-чесному вважаєшь корупцією, то я бажаю фракції БПП Солідарність, щоб саме таке правопорушення було найсерьознішим для вашої фракції і вас не звинувачували в незаконному отриманні землі гектарами для “своїх” та будівництві ТАУНХАУЗІВ невідомо за які заслуги, будівництві хоромів в центрі міста на зарплату чиновників, вимагання відкатів за субвенції з обласного бюджету, роздача “своїм” спортсменам обласних коштів управлінням молоді та спорту ОДА (да, да, Діма про це серьйозно говорять в спортивних колах), вимагання від підприємців хабарів тисячами доларів. Не буду далі пригадувати, про це все знає місто, а хто не знає, я в свій час нагадаю, трошки пізніше.
При цьому ЖОДНОГО судового рішення по цим справам немає, думаю, що і самих справ також вже немає. Бо силовики та суди зараз у БПП Солідарність “на підхваті”.

2. У відставку? Та нема питань, збирай 22 голоси та ініціюй. Я за крісло ніколи не тримався, тим більше, за “політичне”. А вестись на політичні провокації я не збираюсь. Хоча, я думаю, таким темпом твої партійні боси тебе швидше зіллють. За що вони тебе так, не можу зрозуміти? Може тому, що ти не поділився відкатами? Впевнений, що ти відчуваєш це на собі. Вони ж тобі лейбу “корупціонер” ліпили. Мені здається у них гарно вийшло, з фактами, з інформаційною підтримкою.

3. Для розрядки (з гумором 😉 ).
Мені шкода, що в тебе в черговий раз
“пробиває дно”. Тут два шляхи, або треба до лікаря або треба самому поступати так, як хочеш, щоб поступали з тобою. Тоді, мабуть життя буде спокійніше і не буде так придавлювати, щоб аж “дно зривало” :)”

bezymyannyj

Поділитися в соціальних мережах