Марченко побудувала будинок для дівчини, яка в 14 років стала мамою для двох братів і сестри

Героїня нового випуску проекту Оксани Марченко «Время строить» – Ольга – дуже рано подорослішала: в 14 років вона стала мамою для двох молодших братиків і сестри. Щоб прогодувати сім’ю, Олі доводилось після школи бігти на роботу. А ще – вести господарство, доглядати за малюками і ремонтувати руйнується будинок.

«Оля впоралася, тому що в її серці живе величезна любов, – вважає лідер команди проекту Оксана Марченко. – Вона смиренно прийняла на свої тендітні плечі всі, що звалилося на неї. Можливо, до кінця не розуміючи всю складність ситуації в чотирнадцять років. Не залишила, не відмовилася, не позбулась відразу від цього «тягаря» у вигляді трьох дітей. А взяла на себе відповідальність, як доросла. І зараз вона говорить: «Я ніколи не уявляла свого життя без них. Я без них – не можу». Ось як треба любити!»

Команда проекту «Время строить» вирушила в маленьке село на Закарпатті, щоб побудувати новий будинок для сім’ї Олі.

«Такий шанс випадає рідко. І ми дуже раді за цю сім’ю. Вони сильно бідували. У старому будинку навіть води не було, щоб скупатися, випрати, Оля щовечора приносила по десять відер. А будинок стояв перекошений, просто на очах розвалювався, – розповідає односельчанка Вікторія. – Тепер вони нарешті будуть щасливі. Вони заслужили це».

На допомогу команді проекту і будівельникам прийдуть знайомі, сусіди і земляки Олі. Підтримати цю сім’ю приїде популярна українська співачка Ірина Білик.

«Це люди, з яких можна і потрібно брати приклад, – говорить про героїв проекту Ірина. – Адже вони не скаржилися, не чекали допомоги – просто жили і творили добрі справи. І за це Бог їх винагородив. Кожна людина в житті повинен побачити чудо. Завдяки проекту «Время строить» в житті сім’ї Олі сталося диво. І я щаслива за цих людей».

Куди відправиться сім’я Олі на час будівництва? Яким буде їх новий будинок? Яке ремесло освоїть Ірина Білик в закарпатській селі? Не пропустіть! У суботу, 23 грудня, о 20:30 на телеканалі «Інтер» – «Время строить».

vremya-stroyt_4-vypusk-1

vremya-stroyt_4-vypusk-2

vremya-stroyt_4-vypusk-3

vremya-stroyt_4-vypusk-4

Поділитися в соціальних мережах