18-РІЧНИЙ СУМЧАНИН ПРОЙШОВ НЕЩАДНЕ ПЕКЛО

18-річний Саша Качан вже два роки бореться з раком. Він жив життям звичайного підлітка, поки одного разу не відчув себе погано. А далі – діагноз – онкологія!

Саша, як і всі діти онкогематології, пройшов пекло, страшне і нещадне пекло! Щоденні процедури, хімія, страждання, очікування результатів лікування, невпевненість у завтрашньому дні. Саша вилікувався, у лютому 2016 року його виписали і почалося звичайне життя. Нічого не віщувало біди, але, на жаль, тиждень тому в Саші піднялася висока температура і довго не спадала!

На жаль, це був не грип, це трапився рецидив хвороби. Страшний, агресивний рецидив… Сьогодні хлопець знаходиться у лікарні, незважаючи на погані аналізи, йому роблять хімію, щоб протримати до пересадки кісткового мозку.

25 грудня волонтер Лариса Лукаш, яка “веде” Сашу, отримала обнадійливу новину з Ізраїлю – клініка РАМБАМ згодна забрати Сашу на лікування! Трансплантація кісткового мозку коштує $ 160 000! Мама Саші, Оксана Григорівна, працює помічником вихователя в дитячому садку (на даний час працювати вона, природно, не може, тому що повинна перебувати поруч із Сашком). Тому фінансова підтримка на лікування Саші життєво необхідна.

Сашу до пересадки готуватимуть наші лікарі, після він полетить до Ізраїлю на пересадку. Надія на Бога і на людей.

Найголовніше право – право на життя. Допоможіть його вибороти.

Реквізити для надання допомоги:
картка ПриватБанку
Мама Качан Оксана Григорівна 4731 2171 0945 1649.

Контакти волонтерів
Лукаш Л.А. 0507087451,
Теслик М.М.-0952575804.

bez-nazvanyya-1

Джерело: vsisumy.com

Поділитися в соціальних мережах