3-річна дівчинка просить “оригінальний” подарунок на День народження

Завтра, 1 червня, у Марійки Кудояр із Глухова – подвійне свято: День захисту дітей та День її народження. Дівчинці виповниться три. Вгадайте, що хоче на день народження ця дівчинка?

За свій коротенький вік малеча побачила стільки болю та мук, що важко навіть уявити. Вона вже пережила надскладну операцію з видалення злоякісної пухлини в шийному відділі. Після втручання опинилася прикутою до ліжка, при цьому могла рухати лише ручками.

“За вікном скоро літо, сонечко, а ми з Марійкою – у лікарняній палаті. За два місяці були на свіжому повітрі лише раз. Та вона вірить, що скоро теж зможе гратися у пісочку, як інші малюки, і я вірю.. Ми вже пройшли три блоки хімії, кожен з яких коштує більше 10 тисяч гривень, – розповідає мама Ірина. – Попереду – ще два та променева терапія. Кожного дня нам потрібні тисячі й тисячі гривень. Я у відчаї, бо розумію, що не можу оплатити лікування. Лікарі дають донечці чудові шанси, їй уже стало краще, вона почала навіть рухати ніжками”.

Зупинитися на півшляху – це просто втратити Марійку. Тож давайте разом зробимо подарунок до Дня народження дівчинки – дамо їй шанс на життя.

Карта ПриватБанку 5168 7572 6643 1677 – мама Кудояр Ірина Анатоліївна, тел.: 096-057-52-07.

Джерело: gazeta-nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах