3-річний Льоша просить на Новий рік препарат для хіміотерапії

Маленький житель Сумщини Альоша Фесун у важкому стані. Йому потрібна допомога і підтримка.

Фесун Олексій народився 27 березня 2013 року в Глухівському районі. Його діагноз – Саркома Юінга, 4 стадія.

У передсвятковій метушні, коли ми дописуємо списки подарунків, думаємо, де відзначити Новий рік, скільки купити червоної ікри та шампанського, для Льоші з мамою прийшов час, коли малими силами, на жаль, більше не обійтися. Їм призначили “Космеген”. Про цей препарат не з чуток знають мами у всіх дитячих онковідділеннях. Він відноситься до орфанних, що означає – розроблений для лікування рідкісних хвороб, а значить – не вигідний для нашої країни. Німе запитання кожен раз читається в очах батьків – «А як же ми? Адже нас багато? Адже наша дитина для нас – це цілий світ! »… А ось так – відповідає держава, і навіть не легалізує ці ліки, не дивлячись на те, що вони входять у міжнародні протоколи лікування дитячого раку. Ось і виходить дурна ситуація – лікарі українські призначають (і це правильно), а Україна препарат не реєструє і не продає. Погодьтеся, це катастрофа!

Де ж шукати? А по всіх засіках. Хтось може з Європи привезти, у когось із батьків міг залишитися. Усі продажі ліків неофіційні … І продається там препарат за страшні гроші.

На сьогоднішній день Льоші призначили 6 блоків хімії з “Космегеном”. На кожен блок потрібно 3 флакони, разом 18 флаконів. Починати хімію потрібно «вчора»…

Уже знайшли людей, які привезуть препарат з Європи, орієнтовною вартістю 4000 грн за флакон. Методами нескладної математики виходить 72 000 грн на весь курс. 72 000 коштує здоров’я Льоші в нашій країні, бо просто комусь щось не вигідно.

Якщо у Вас є можливість купити “Космеген” або він завдяки щасливому випадку вже є – родичі хлопчика будуть дуже раді допомозі.

Реквізити для надання допомоги:
Номер карти ПриватБанку 4149 4378 6193 7009
Получатель- Фесун Наталія Володимирівна.
Волонтер: СМГО СВІТОЧ Лопушок Яна 0951364011

bez-nazvanyya

Джерело: vsisumy.com

Поділитися в соціальних мережах