Частина шкіл Сумщини закрита на карантин

За інформацією департаменту освіти та науки Сумської ОДА, учні 8 шкіл Сумщини та дві роти курсантів Кадетського корпусу перебувавють на карантині. Відпочивати діти будуть до кінця цього тижня, а з понеділка, 28 листопада, школярі повернуться до навчання.

На карантин закриті навчальні заклади у Путивльському, Охтирському, Недригайлівському та Сумському районах.

Найбільше хворих школярів на Охтирщині. Там на тимчасові канікули пішли старші класи 5 шкіл. У Путивльському районі до понеділка закрили перший клас (кількість хворих дітей склала 53%). У Сумському районі на карантин відправили 2 школи – у селі Велика Чернеччина та Нижня Сироватка. У обох навчальних закладах на ГРВІ захворіли по 82 дитини.

Окрім шкіл до понеділка відпочивати будуть студенти Недригайліського вищого професійного училища. Із 280 дітей у закладі захворіло майже 150 учнів. До середи, 30 листопада, карантин триватиме у 2-х ротах «Кадетського корпус» імені І. Г. Харитоненка. У ліцеї захворіло 62% хлопців.

За повідомленням обласного інфекціоніста управління охорони здоров’я Ірини Троцької, на Сумщині епідпоріг не перевищений. Рівень захворюваності нижчий порогового на 25%. За минулий тиждень у області зареєстрували 4 200 хворих на ГРВІ та грип. У тому числі 5 випадків грипу (1 летальний). Серед захворілих 67% – діти, решта дорослі. Госпіталізовано 7% (300 чоловік).

Джерело: http://spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах