Держспоживслужбу просять перевірити роботу Шосткинської лабораторії

З відповідним депутатським зверненням до начальника Головного управління Держспоживслужби у Сумській області Віталія Моісеєнко звернулася депутат Сумської обласної ради Лілія Ричкіна.

До депутата звернулись мешканці с. Марчихина Буда Ямпільського району, які поскаржились на неправомірне затягування лабораторного дослідження крові великої рогатої худоби на лейкоз лабораторією Держспоживслужби в м. Шостка. Нагадаємо, ще 11 травня 2018 року в с. Марчихина Буда були взяті проби крові тварин, які були передані в лабораторію м. Шостка для  проведення лабораторного дослідження. Пізніше звідти надійшла інформація про виявлення 23 випадків зараження лейкозом, при дослідженні зразків, що були взяті в одному з чотирьох стад села. Проте, дослідження крові корів з інших трьох стад до цього часу не було проведено без пояснення причини.

Власники корів обурені таким ставленням лабораторії Держспоживслужби, адже результати дослідження для них мають надзвичайно важливе значення. З одного боку, мова йде про корів, як про один з головних джерел наповнення сімейного бюджету, а з іншого – про небезпеку вживання молочних продуктів тварин, які теоретично можуть бути заражені лейкозом.

Люди розповідають, що в їх село вже приїжджають закупівельники м’яса, які мають особисті данні власників хворих корів. Цей факт на ряду із затягуванням дослідження викликає занепокоєння, тому від Головного управління Держспоживслужби у Сумській області вимагають перевірити факти розголошення особистих даних власників корів, прискорити проведення лабораторного дослідження крові корів на лейкоз та перевірити об’єктивність даних таких досліджень.

Джерело: golos-chasu.info

Поділитися в соціальних мережах