До Сумської ОДА прийшла мати побитої чиновником лікарки (фото)

На особистому прийомі до керівника апарату облдержадміністрації Дмитра Живицького звернулася мати лікаря однієї із сумських лікарень. Вона стверджувала, що її донька зазнала агресії з боку завідувача господарства облдержадміністрації.

Мова йде про інцидент, який стався у поліклініці 5-ї міської лікарні між посадовцем Сумської ОДА Олександром Ковалем та лікаркою. Нагадаємо, чиновник, прийшовши до медзакладу для проходження комісії з інвалідності, напав з кулаками на жінку, розмахуючи своїм службовим посвідченням.

Наразі, за словами Живицького, правоохоронними органами проти завідувача господарства облдержадміністрації відкрито кримінальне провадження, і згодом усі документи будуть передані до суду для визначення його ступеню відповідальності.«Я приношу вибачення Вам і Вашій доньці за нашого співробітника. І разом з тим наголошую, що працівники юридичного відділу облдержадміністрації надаватимуть Вам консультації та допоможуть правильно скласти усі акти і документи для подання позову до суду», – звернувся до матері потерпілої Дмитро Живицький.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах