Міський центр попросив допомоги для дітей-інвалідів

Депутати обласної ради підтримали запит представника фракції «Відродження» Юрія Меєровича щодо виділення коштів на закупівлю обладнання для Охтирського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

За дорученням колективу і батьків до депутата звернулася директор Центру Любов Панащенко. Жінка попросила допомоги у придбанні лікувального корекційно-розвиваючого комплексу з відеобіокеруванням «ТІМОККО»: він має у своєму складі інтерактивні ігри, які підвищують мотивацію дітей до фізичної та пізнавальної діяльності. Комплекс особливо ефективний при розладах уваги, гіперактивності, аутизмі, ДЦП, порушенні тонусу м’язів плечового поясу, постави. Його орієнтовна вартість – 85 тисяч гривень.

На сьогодні у Центрі проходять реабілітацію 96 дітей з особливими потребами, з них 55 дітей — із психічними захворюваннями та розумовою відсталістю.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах