Головлікар 5-ї лікарні виправдався за інцидент із переселенкою

Раніше ми розповідали про скандал, який розгорівся у Сумській міській клінічній лікарні №5 із переселенкою із Луганської області. Жінка потребувала термінової операції, але, з її слів, медики вимагали сплатити 2,5 тисячі гривень. Такої суми хвора не мала, у відчаї звернулась на гарячу лінію і до міських депутатів.

Випадок вивчила спеціальна комісія з Сумської міської ради.

На черговому виїзному засіданні зранку 30 травня, були присутні заступник міського голови Степан ПАК, в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко та керівник закладу Володимир Петренко.

Медики вкотре наголосили, що пацієнтка отримала адекватне лікування. Грошей на операцію з неї не вимагали, попросили лишень придбати необхідні для проведення операції речі. Коли з’ясувалось, що жінка належить до внутрішнього переміщених осіб, її забезпечили всім необхідним коштом лікарні. Затримку у наданні необхідної інформації по даному випадку пояснили тим, що не були вчасно повідомлені про це.

Члени комісії повідомили, що порушень у процедурі лікування пацієнтки виявлено не було, а от чи мали місце вимагання коштів та відмова у проведені операції, з’ясують після особистої зустрічі з жінкою.

Заммера Степан Пак, звертаючись до медиків і керівництва лікарні, підкреслив, що треба бути не лише професіоналами, а й людьми, і в кожному окремому випадку враховувати в тому числі й життєву ситуацію пацієнтів.

 

 

Поділитися в соціальних мережах