Губернатора Клочка прийняли у сільській амбулаторії Сумського району

Відвідуючи Миколаївську громаду Сумського району, голова облдержадміністрації Микола Клочко побував в амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Постольне. Там  нещодавно було здійснено за бюджетний кошт капітальний ремонт приміщення, заміну вікон на енергозберігаючі, утеплення стін та покрівлі.

«Ми підтримуємо медицину, і не вірте, коли говорять що заклади будуть закриватися. Зараз ситуація кардинально змінюється, зокрема, що стосується децентралізації коштів. Тепер ви будете самі визначати, куди витрачати свої ресурси та перерозподіляти їх згідно з пріоритетами», – зазначив губернатор.

Завідувач амбулаторії Антоніна Білінська розповіла, що медичний заклад обслуговує 1970 людей із двох сільських рад – Постольненської та Северинівської. Вона як лікар сімейної практики веде прийом пацієнтів. Тут також добре оснащений фізіотерапевтичний кабінет та лабораторія, працює маніпуляційна, є можливість зробити кардіограму тощо.

Головний лікар Сумського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Метенко розповіла, що на території Миколаївської громади розташовано дві амбулаторії. Проте саме на базі Постольненської АЗПСМ планують утворити центральну амбулаторію, у складі якої буде і Миколаївська, адже зручне розташування та матеріальна база закладу у Постольному дозволяють отримати такий статус.

5253

Поділитися в соціальних мережах