Хлопчик отримав інвалідність через родову травму (відео)

10-річний Денис Ткаченко з міста Конотоп отримав інвалідність унаслідок родової травми, яка спричинила інсульт та ДЦП. Відео про хлопчика, якому необхідна допомога, оприлюднено на YouTube-сторінці телеканалу «Кон-такт».

Щоб покращити якість життя дитини, лікарі рекомендують час від часу проходити лікування в Трускавці. Бабуся каже, що методика, яку використовують у клініці, йде на користь онуку. «Після цього курсу в Дениса значно знижується гіпертонус, він краще працює ручками, краще ходить ніжками, у нього стабілізується сон, тобто загальний стан дитини покращується», — каже Ольга Литвин.

Черговий курс лікування необхідно проходити у березні 2018 року. Без урахування проживання та харчування, відновлювальна терапія коштує 14 тисяч гривень. Сума для бабусі, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, величезна. Тому бабуся просить допомоги небайдужих.

Номер картки для допомоги: 5167 4900 9178 8316.

Джерело: topkonotop.com

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах