ЛІКАР ПАЛКОЮ РОЗБИВ ЛЮДИНІ ГОЛОВУ

Далеко не завжди до людей разом з роками приходять мудрість і умиротворення. Ось і недавно перед Глухівським райсудом постав літній чоловік – лікар-терапевт однієї з місцевих медустанов, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.

Як з’ясувалося, ця людина гуманної професії веде себе вдома як справжній тиран. Слідство встановило, що в грудні минулого року додому до терапевта заїхав син зі своєю родиною – хотів провідати матір (із батьком у нього були складні відносини).

Мати поскаржилася синові, що батько вже кілька місяців не приймає участі в оплаті компослуг, у деяких кімнатах світла немає взагалі. Син зробив батькові зауваження – мовляв, у такому випадку він відключить світло і у нього в кімнаті, раз він все одно за нього не платить. Тоді оскаженілий чоловік накинувся на дружину і вдарив її в груди. Щоб захистити матір, син ударив батька подушкою. Той вибіг на вулицю, взяв у багажнику свого автомобіля дерев’яну палицю з кутами, схожу на ніжку стільця, і повернувся в будинок. Дружина намагалася не пустити його, тримала вхідні двері, але чоловік все одно увірвався і зажадав, щоб син вийшов із ним.

У дворі він почав бити сина палицею. Той намагався відбиватися. Коли з рани на голові молодої людини хлинула кров, батько кинув палицю назад у багажник автомобіля, сів у машину та поїхав. Мати викликала сину швидку допомогу і поліцію. На щастя, справа обійшлася синцями і раною на лобі.

У суді чоловік заявив, що син почав знімати світильник, виривати зі стіни вимикач, потім штовхати його, погрожувати, ударив у плече. За словами підсудного, син нібито не раз бив його раніше, а також погрожував убивством. Тому він розлютився і вийшов у двір, а коли син вийшов за ним, то схопив палицю, яка валялася в автомобілі, і кілька разів ударив його. А оскільки у дворі почали збиратися люди, поїхав, щоб не продовжувати конфлікт.

Свою провину підсудний категорично не визнавав – вважав, що бійку спровокував сам потерпілий. Вивчивши всі матеріали справи, суд визнав його винним у нанесенні легких тілесних ушкоджень. З огляду на вік чоловіка, відсутність судимостей і наявність серйозних захворювань, суд засудив його до штрафу в сумі 510 гривень. Чи вистачить такого покарання, щоб утихомирити сімейного тирана, – покаже час.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах