Лікарі Кролевця провели попереджувальну акцію протесту

Як повідомили в Кролевецькій центральній районній лікарні, вчора, 9 жовтня, у рамках попереджувальних акцій протесту, відбулася зустріч профспілкового комітету та представників трудового колективу Кролевецької ЦРЛ з головою Кролевецької ОТГ Олександром Бобровицьким.

Подібні заходи проходили по всіх регіонах України. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо погіршення соціально-економічного стану працюючих, зростання заборгованості із заробітної плати. Незабезпеченість працівників лікарні по заробітній платі до кінця року – 4 мільйони 596 тисяч гривень. Це два місячні фонди. Кролевецькою ЦРЛ розроблено заходи з економії бюджетних коштів на суму 892,7 тисяч гривень.

Разом з тим, як зазначають у профспілковому комітеті, за 8 місяців поточного року Кролевецькою ЦРЛ до бюджету ОТГ було перераховано податку на доходи фізичних осіб у сумі 1651 тисяч гривень і до кінця року ще буде сплачено 770 тисяч гривень. Тож, працівники лікарні звертаються до Кролевецького міського голови виділити субвенцію на заробітну плату з нарахуваннями у сумі 1273,3 тисячі гривень з метою покриття незабезпеченості з випалти заробітньої плати за другу половину вересня та авансу за жовтень.

Джерело: 05453.com.ua

Поділитися в соціальних мережах