Лікарю-онкологу, на честь якого названа Конотопська ЦРЛ, не продовжили трудовий договір

Головному онкологу Росії Михайлу Давидову, ім’ям якого названа Конотопська ЦРЛ, не продовжили трудовий договір, у зв’язку з чим він заявив, що повністю припиняє роботу в медицині.

Про це повідомляє Ігор Левченко в фейсбук-спільноті “Конотоп Інфо”.

Головний спеціаліст-онколог МОЗ Росії, директор Російського онкологічного центру (РОНЦ)  Михайло Давидов в понеділок, 27 листопада, оголосив про те, що він повністю припиняє діяльність на посту глави центру і роботу в медицині.

“Я повідомлений урядовою телеграмою про непродовження мого трудового договору. У вівторок, 28 листопада, буде призначено нового керівника”, – заявив Михайло Давидов.

Він також додав, що не знає, хто саме буде призначений на посаду керівника центру, “тому що це проходить у великій секретності”, наголошується на сайті Федеральної державної бюджетної установи (ФГБУ) “Національний медичний дослідний центр онкології імені Н. Блохіна”.

Михайло Давидов народився 11 жовтня 1947 року в Конотопі. У 1975 році закінчив ММІ імені І.М. Сеченова за спеціальністю “лікувальна справа”. З 1993 року Михайло Давидов – директор НДІ клінічної онкології РОНЦ імені М.М. Блохіна РАМН, з 2001 року – директор ДУ РОНЦ імені М.М. Блохіна РАМН.

Поділитися в соціальних мережах