Медичні закупівлі Сумщини контролюватимуть через Інтернет

У конгрес-центрі СумДУ відбулася презентація сайту Wiki Liky. На думку експертів та обласних чиновників, сьогодні не існує аналогів цьому веб-ресурсу, адже він поєднує в собі багато функціональних можливостей.

Особливість сайту полягає в тому, що Wiki Liky одночасно є джерелом інформації, зручним інструментом для здійснення аналітики, індикатором соціальної підзвітності влади, платформою для тісної співпраці влади і активних громадян. Попередній аналіз закупівель ліків установами охорони здоров’я дав чітке розуміння, що, не дивлячись на впровадження електронної системи державних закупівель ProZorro, деякі замовники намагаються її обійти, закуповуючи ліки і товари медичного призначення за завищеними цінами. Нерідкі випадки, коли дві лікарні в один період часу в одному місті закуповують абсолютно ідентичний лікарський препарат з різницею в ціні майже в 2 рази.

Під час презентації розробники сайту продемонстрували зручність пошукової системи і запевнили, що кожен користувач зможе знайти потрібну йому інформацію за допомогою трьох кліків.

Поділитися в соціальних мережах