Медики не помітили у 2-річної дитини страшної хвороби

Його звуть Власенко Назар. Його діагноз – Лімфома Ходжкіна. Хлопчик народився 13 серпня 2014 року в місті Шостка здоровою та активною дитиною, завжди веселий і доброзичливий, дуже любить грати машинками.

У травні 2016 року мама Назарчика звернула увагу на збільшені лімфовузли в паху. Звернулися за допомогою до хірурга райлікарні. Там у Назара взяли пункцію збільшеного лімфовузлу. Пункція нічого не показала, їх направили на обстеження в СОДКЛ. Тут вони пройшли обстеження, здали аналізи, зробили комп’ютерну томографію, взяли гістологію лімфовузлу. 27 жовтня минулого року прийшли результати гістології: у Назара нічого серйозного – лімфоденопатія, сім’ю виписали.

Але проблема малюка не зникла, і вони знову потрапили в гематологічне відділення. Були повторні обстеження і гістологія іншого лімфовузлу. 28 грудня 2016 року Назарчику був поставлений діагноз – лімфома Ходжкіна, варіант нодулярного склерозу, 3 стадія.

bez-nazvanyya

Призначили 6 блоків хіміотерапії. З 25 січня у малюка почався перший блок хімії та гормональної терапії.

Поки мама не відкрила картку, але допомогу можна перерахувати на рахунок організації “Світоч”. Реквізити для надання допомоги:

МОС “Світоч”
Рахунок № 2600769223
в СОД “Райффайзен Банк Аваль “в м. Суми
МФО 380805
Код ЄДРПОУ 34451500
Призначення платежу: “Благодійна допомога на лікування Власенко Назара”
Контактні дані: Голова Правління СМГО «Світоч» Кулик Борис Анатолійович, (066) 956 45 18.

Джерело: vsisumy.com

Поділитися в соціальних мережах