Медики “швидкої” запевняють, що Порошенко їм не заважав

Про це заявив Максим Новіков, в. о. директора Центру екстреної медичної допомоги, у відповідь на повідомлення, що патрульні не пропустили екіпаж швидкої через обмеження руху у зв’язку з перебуванням в місті керівництва держави.

Зі слів очільника медичної установи, подія, про яку йде мова, сталася сьогодні о 12:55, повідомляє відділ комунікацій ГУНП в Сумській області. До Центру надійшов виклик, що на одній із вулиць підліток травмував ногу. Аби інші машини побачили швидку і поступилися дорогою, водій увімкнув проблискові маячки без сигнальної сирени. Проте, 30-секундне затримання на перехресті вважає цілком закономірним, передбаченим Правилами дорожнього руху.

Медик запевнив: допомога дитині була надана вчасно. “Машина була без сигнальної сирени, тобто це не значить, що нас повинні були пропускати. І в будь-якому випадку наш водій зобов‘язаний був уступити дорогу всім проїжджим машинам, що в цей момент рухалися по головній дорозі. Тож ми зупинились на 30 секунд, поки проїхала колона. Дійсно, поруч знаходився поліцейський, але роботу нашої бригади ніхто не затримував. На виклик приїхали вчасно. Дитину доставили в травмпункт. Нічого страшного не було, просто хлопець підвернув ногу. Тому на нашу роботу приїзд Президента ніяк не вплинув”, – запевняє Новіков.

Поділитися в соціальних мережах