Медики з’ясовують, чому заводчани загриміли у лікарню

Яка причина масового звернення за медичною допомогою мешканців мікрорайону Капсюль, що працюють на ШКЗ «Імпульс», продовжують з’ясовувати.

Про це сьогодні, 11 вересня, на апаратній нараді повідомили представники лабораторного центру, Держродспоживслужби і ЦРЛ.

“У мікрорайоні Капсюль захворіло 8 осіб. Всі вони є працівниками Шосткинського казенного заводу «Імпульс». У стаціонарі наразі перебуває 7 осіб. Ступінь перебігу хвороби характеризується як середньої важкості.  У однієї особи — легкий ступінь. Проведено епідеміологічне обстеження, не виключені всі шляхи виникнення захворювання, в тому числі і водний, і контактно-побутовий і харчовий. Дослідження тривають. Є попередні результати аналізу води. Вчора лабораторія підтвердила, що у воді є коліфаги – це непрямий показник вірусного забруднення води. Сьогодні буде зроблений повторний забір води і відправлений до вірусологічної лабораторії”, – поінформувала завідуюча міськрайонним відділом обласного лабораторного центру МОЗ України Ірина Хаміцевіч.

За інформацією заступника головлікаря ЦРЛ Надії Даць, у двох госпіталізованих висіяно умовно-патогенна флора, що не передбачає подальшого спостереження. Найближчим часом постраждалі можуть бути виписані.

Нагадаємо, з 6 по 7 вересня в інфекційне відділення ЦРЛ через харчове отруєння було госпіталізовано 6 мешканців Капсулю. У Шостку з метою вивчення ситуації запрошували обласних фахівців.

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах