Мер Конотопа Семеніхін закликав медиків до масових протестів

Сьогодні, 16 листопада, Конотопський міський голова Артем Семніхін разом із депутатами з робочим візитом відвідали КЗ «Конотопська ЦРЛ ім. академика М. Давидова».

Вони провели зустріч з медпесоналом, у ході якої обговорили питання скорочення ліжкового фонду.

За словами мера, дії керівництва області щодо чергового скорочення майже 140 ліжкомісць, зокрема у Конотопській районній лікарні, є злочином. Процедура скорочення ліжок у відділеннях, говорить Семеніхін, потягне за собою скорочення робочих місць, і пересічні конотопці втратять можливість професійної меддопомоги за місцем проживання.

Артем Семеніхін акцентував на тому, що лікарі є інтелігенцією, саме тим прошарком суспільства, з якого беруть приклад, і тому вони не повинні мовчати, а довести суспільству небайдужість до своєї долі, до здоров’я тих людей, які щодня потребують їхньої допомоги.

“Саме зараз настав час рішучих дій, і лікарям необхідно організувати масові протесні акції проти скорочення ліжкомісць у лікарнях міста, можливо навіть оголосити загальну протесну ходу спільно зі своїми пацієнтами до м. Сум з метою припинення свавілля влади і недопущення знищення потужного закладу охорони здоров’я, який існував протягом багатьох років в місіті Конотопі”, – заявив мер Конотопа.

Після зустрічі з медичними працівниками Артем Семеніхін відвідав реанімаційне відділення Конотопської районної лікарні, де наразі тривають ремонтні роботи.

af20a49e71ad1d35d627648b97b54498

Нагадаємо, днями конотопський активіст Спартак Сергієнко оприлюднив у Фейсбуці аудіозапис приватної розмови, яку, за його словами, вів з міським головою Конотопа Артемом Семеніхіним. У ньому мер пропонував за окрему плату “мочити” деяких депутатів.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах