Мер знущається над пацієнтами лікарні

Уже два дні пацієнтам неврологічного відділення Конотопської ЦРЛ не дають вийти на свіже повітря. Попри неймовірну спеку, люди змушені сидіти в приміщенні – здебільшого у своїх палатах. Курцям теж на вулицю зась – наказано палити в туалеті.

Пацієнти з неврології телефонували вчора всім, хто, на їхню думку, здатен допомогти у цьому питанні – проте медперсонал ні в яку не поступався.

Як з’ясувалося, відповідне розпорядження щодо пропускного режиму у відділенні зробив напередодні міський голова Артем Семеніхін – про це повідомив головлікар ЦРЛ Володимир Носач у телефонній розмові громадській активістці Інні Панченко. “Отримав я розпорядження і не можу його не виконати”, – зазначив очільник медиків. Він також додав, що розпорядження було дане йому в усній формі.

Як стверджують медики відділення та пацієнти, вказівка мера зачинити двері та нікого не впускати-не випускати з’явилася після того, як напередодні Дня Конституції до відділення навідалася Інна Панченко з метою, як вона сама стверджує, дізнатися про здоров’я хворої Валентини Горбенко, яка після інциденту в бібліотеці тепер знаходиться тут на лікуванні.

До речі, діагноз, з яким поступала на лікування до ЦРЛ працівниця бібліотеки, медики зняли при повторному обстеженні, – про це повідомив хірург Анатолій Денисенко. Наразі у жінки діагностують невралгію.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах