Мерія Сум відмовилася виплачувати грошову допомогу при народженні дитини

Мерія Сум розглянула електронну петицію “Вимагаємо встановити виплату одноразової грошової допомоги при народженні дитини”, яка набрала 276 голосів із 250 необхідних.

“На виконання пункту 4.7 Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.10.2017 № 2692-МР, повідомляємо, що Ваша електронна петиція “Вимагаємо встановити виплату одноразової грошової допомоги при народженні дитини”, згідно з рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.02.2018 № 65 не була підтримана через необхідність реалізації заходів щодо економічного та раціонального використання коштів міського бюджету, забезпечення соціальної підтримки мешканців громади, виходячи з фінансових можливостей бюджету міста, а також беручи до уваги наявність встановленої на державному рівні допомоги, що виплачується при народженні дитини”, – йдеться у відповіді на петицію.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах