Мінздоров’я стурбоване епідемією грипу на Сумщині

Голова облдержадміністрації Микола Клочко наголосив на важливості безперебійної роботи лікарень Сумщини під час епідемії грипу. Про це він сказав під час відеоселекторної наради з представниками Міністерства охорони здоров’я України, керівниками міст і районів щодо готовності області до роботи в умовах епідемічного зростання захворюваності на грип та ГРВІ

«На сьогодні зазначена тема вкрай важлива. Враховуючи те, що в області в цілому перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції на 49,6%, зареєстровано летальні випадки, проведення даного заходу є актуальним і першочерговим. На сьогодні ми маємо зробити все, щоб запобігти новим випадкам захворювання на грип на Сумщині та забезпечити вже хворих людей необхідною медичною допомогою», – зазначив губернатор.

За словами головного позаштатного інфекціоніста Міністерства охорони здоров’я України Ольги Голубовської, метою проведення спільної наради є ознайомлення зі справжнім станом справ на Сумщині, зокрема, готовності лікувально-профілактичних закладів області до роботи в умовах епідемії грипу, визначення основних проблем та напрацювання спільних дій.

За результатами відеоселекторної наради Микола Клочко доручив головам районних державних адміністрацій та міським головам провести зустрічі з керівниками місцевих лікувально-профілактичних закладів, центральних районних лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги з метою напрацювання спільного механізму щодо протидії підвищенню рівня захворюваності населення на грип та ГРВІ. Також разом з керівниками райавтодорів вирішити питання безперешкодного проїзду автомобілів швидкої допомоги до медичних закладів на території міст і районів.

Поділитися в соціальних мережах