На Роменщині “швидкі” їздять із пеньками замість ресор?

«Дерев’яшки» замість деталей, заклеєні шини, порепані гальмувальні шланги – у такому стані автомобілі первинного центру медико-санітарної допомоги на Роменщині щодня виїжджають на роботу й доставляють до лікарні хворих.

На сесії депутат Іван Кривозуб розповів, що машини перебувають у такому стані, що їх треба зовсім заборонити випускати на лінію. Тим не менше, щомісяця вони успішно проходять техогляд і виїжджають чи то рятувати людей, чи то наражати на ще більшу небезпеку.

Те, що автопарк непридатний до роботи, визнав сам головний лікар ЦПМСД Микола Козаченко. За його словами, у центрі 16 санітарних автомобілів, при цьому «парк на 70% зношений і підлягає списанню».

Нових закупівель автомобілів не було з 2011 року, саме тоді «швидкі» дісталися в спадок центру від відділу охорони здоров’я Роменської РДА, який припинив діяльність, говорить Микола Іванович. Та за цей період, запевнив лікар, ремонтні роботи машин проводилися щорічно, автомобілі забезпечувалися й шинами, і паливом.

Чому ж їздять із заклеєними дірками та на «дерев’яних ресорах» – треба тільки здогадатися.
Як стало зрозуміло із пояснень головлікаря, кошти в центру є, але ними не зуміли скористатися через некомпетентність працівників. Труднощі виникли з програмою державних закупівель «Prozorro».
Депутати вирішити створити комісію й проаналізувати стан транспорту та вирішити, що робити далі вже наступної сесії.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах