На Сумщині головлікаря піймали на корупції

Колишнього директора психіатричного закладу прокуратура зловила на «конфлікті інтересів». Той же своєї провини не визнає, пише Новий погляд Роменщини.

Попередній очільник Роменської спеціалізованої лікарні питання замісника на час своєї відпустки вирішував просто – призначав виконуючою обов’язки власну доньку – завідуючу одного з відділень закладу. При цьому перший заступник головлікаря ловив облизня, а «т. в. о.» одержувала непогану зарплатню керівника. 

Правопорушення, що носять характер корупційних, виявила Роменська прокуратура. Матеріали передали до Управління захисту економіки області, а вже звідти до суду було направлено два протоколи про вчинення адмінправопорушень, пов’язаних із корупцією, за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 адмінкодексу України (неповідомлення про наявність реального конфлікту інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів).

Роменський суд вину колишнього посадовця довів і притягнув до адміністративної відповідальності – за свої «діяння» чоловік мав заплатити 3 тисячі 400 гривень штрафу. Та «винуватий» з таким рішенням Феміди не погодився і звернувся в апеляцію, мовляв, у його діях не було реального конфлікту інтересів та умислу на вчинення правопорушення він не мав. Однак апеляційний суд області виявився солідарним із роменським, скаргу на прийняту останнім постанову залишили без змін.

Поділитися в соціальних мережах