На Сумщині малюк отруївся грибом, знайденим у дворі

Як повідомляє управління Держпродспоживслужби в Сумській області, з початку грибного сезону 2017 року  на Сумщині зареєстровано 3 випадки отруєнь грибами, постраждали 3 людини, з них одна дитина 2-х років.

Випадки отруєнь грибами зареєстровано в м. Суми, Білопільському та Липоводолинському районах.

Перший випадок в цьому році зареєстровано 27 травня в. Суми: людина збирала гриби в Краснопільському районі, за його словами, назва грибів сморчки, сам готував і їв гриби. Перші клінічні прояви отруєння проявилися через півтори доби, проте відразу за медичною допомогою хворий не звертався, а коли симптоматика наростала, викликав швидку допомогу і був госпіталізований в реанімаційне відділення. Кваліфікована медична допомога в лікувальному закладі врятувала його життя.

У другому випадку дворічний хлопчик з Білопільського району сам грав у дворі, знайшов гриб і частину його з’їв. На щастя, мама побачила, що дитина їла гриб і відразу через кілька годин звернулася за медичною допомогою в обласну дитячу клінічну лікарню, де малюк отримав медичну допомогу і в задовільному стані був виписаний додому.

Третій випадок отруєння грибами зареєстровано в Липоводолинському районі, постраждав чоловік, який сам збирав гриби, схожі на рядовки. Смажив без попереднього відварювання, споживав сам, через 6 годин після вживання проявилися ознаки гострого отруєння: багаторазова блювота, нудота, слабкість. Хворий викликав швидку допомогу і був госпіталізований до лікувального закладу. Своєчасно надана медична допомога сприяла одужанню.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах