На Сумщині піймали псевдолікаря

До працівників поліції Кролевецького відділення надійшла інформація, що в одному із сіл до пенсіонерів приїздить невідома жінка, представляється лікарем і пропонує пройти діагностику організму. Це одразу вирішили перевірити правоохоронці.

Поспілкувавшись із потерпілою, яка скористалася послугами шарлатанки, поліцейські довідались, що за свої медпослуги аферистка запросила 3 600 гривень, а коли бабуся відповіла, що таких грошей не має, та для «дітей війни» зробила знижку і запропонувала сплатити лише 1 800 гривень. Отримавши тисячу, за рештою пообіцяла приїхати через кілька днів, після чого і була затримана.

Підозрюваній 52 роки. За її плечима декілька судимостей за аналогічні шахрайства на території області. Поліцейські вже довели її причетність до скоєння трьох подібних злочинів на території Кролевецького району. Сума завданого збитку становить майже 4 тисячі гривень.

Зловмисниці поліцейські вже оголосили підозру та відкрили у відношенні неї чергове кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 КК України (Шахрайство), санкція якої передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

Правоохоронці ж у свою чергу звертаються до громадян з проханням не вірити тим, кого бачите вперше, якими б красномовними та доброзичливими вони не здавались.

Поділитися в соціальних мережах