На Сумщині реорганізували комунальну установу

На останній сесії облради депутати реорганізували КУ «Сумське обласне патологоанатомічне бюро», приєднавши його до КУ «Сумське обласне бюро судово-медичної експертизи». Патологоанатомічна служба стане відділенням судово-медичної експертизи, пише shans.com.ua.

– Утримувати адмінапарат патологоанатомічного бюро (начальника, економіста, бухгалтера, юриста, кадровика), де працює 40 осіб, нераціонально, – пояснює начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко. – Кошти, отримані за рахунок економії, можна буде направити на оснащення моргів у районах (закупити ті ж відсутні холодильники). Територіально патологоанатомічна служба залишається на тому ж місці, її керівник (як заступник начальника бюро судмедекспертизи) і всі медпрацівники – теж. Ми очікуємо, що з боку начальника бюро судмедекспертизи Михайла Новикова посилиться контроль за роботою цього структурного підрозділу. Це стосується постановки діагнозів при патологоанатомічному дослідженні. Усі пам’ятають гучну історію з Охтирської психлікарні, коли при ексгумації трупів померлих хворих судмедекспертизою було виявлено, що розтин патологоанатомом не проводився, а документація була сфальсифікована. Справа в тому, що патологоанатоми в районах знаходяться в штаті ЦРЛ, а судмедексперти – у штаті «Сумського обласного бюро судмедекспертизи». До того ж у деяких ЦРЛ взагалі немає патологоанатомів – їхню роботу виконують судмедексперти (їм це дозволено згідно із законом). Щоб упорядкувати всі ці нюанси, оптимізувати управління патологоанатомічної та судово-медичної службами області, і було прийняте таке рішення.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах