На Сумщині “швидка” не їздила через проблеми на заправці

У конотопських соцмережах не вщухає обурення. “Люди, що діється у нас в Конотопі?! Викликаючи в 23:00 швидку до чотирирічної дитині з температурою за 39, у відповідь почули, що швидка не приїде, бо немає бензину”, – написала у Фейсбуці конотопчанка Наталія Гітліна.

На публікацію відреагували у міській раді. Зокрема, завідувач сектору міської ради з питань охорони здоров’я Жанна Шульга звернулася за коментарем до головного лікаря Конотопської станції екстреної швидкої медичної допомоги Олексія Шевченка. Лікар зазначив, що в день, коли з’явилась публікація жінки, вони отримали 117 викликів. За його словами, деякі виклики йшли із затримкою обслуговування, бо бригади просто не встигали.

“У нас була певна проблема із заправкою по талонах, які ми отримуємо для заправки в системі “Авіас”. Частина талонів з невідомих причин не активувалась”, – прокоментував Олексій Шевченко. Він додав, що, за наявною у нього інформацією, до хворої дитини користувачки приїхала бригада і забрала її до лікарні.

“До моєї конкретно дитини бригада так і не виїхала, і ми лікуємось вдома. Хотілось би додати, що людина, яка підняла слухавку на швидкій допомозі, не залишила мене в біді. Чоловік (я так розумію це був лікар) докладно розповів що мені потрібно зробити, щоб допомогти дитині. І слава богу температура зменшилась і в лікарню не довелось їхати”, – прокоментувала коментар лікаря Наталія Гітліна.

Джерело: sumy.depo.ua

Поділитися в соціальних мережах