На Сумщині урізають ліжковий фонд

Про це повідомив керуючий справами виконкому Конотопської міськради Венедикт Яроцький. Оптимізація ліжок у стаціонарах медичних закладів міста планується на виконання постанови Кабміну «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення» від 25.11.2015 р. № 1024 та наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження методики щодо забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення» від 22.02. 2016 р. № 269/28399.

У зв’язку з цим 1 лютого відбулася робоча нарада з питань роботи ліжкового фонду лікарень Конотопа у 2017 році. На ній обговорювалася можливість збереження ліжкового фонду в лікарнях Конотопа у зв’язку зі скороченням фінансування з держбюджету.

“Скорочення відбудеться, це факт, – пояснив Венедикт Яроцький. – Скорочення, згідно з новими нормами, відбуватиметься по всіх відділеннях лікарень. Згідно з розпорядженням губернатора, на 10 тисяч населення має бути 30,8 ліжок. Субвенція надається тільки на ці норми. Якщо ми не скоротимо ліжка, то не отримаємо субвенцію. Натомість змушені будемо повністю утримувати медичні заклади за рахунок місцевого бюджету”.

Які ж саме місця будуть скорочені, та скільки, стане відомо на наступному тижні.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах