На Сумщині відклали оптимізацію лікарні

Днями відбувся виконком Глухівської міської ради. Традиційно питання, винесені на розгляд, були виставлені на сайті міськради. Одне з головних – про роботу лікарні та пропозиції щодо оптимізації Глухівської ЦРЛ. У напрузі й очікуванні було багато людей, особливо медики. Адже вони чудово розуміють, що слово “оптимізація” тягне за собою не що інше, як скорочення. Але в останню хвилину члени виконкому щось передумали, і це питання на засіданні не розглядалося взагалі. Можливо, ще не до кінця продумали, яке відділення з яким об’єднати і кого скоротити?

Усе закінчилося звітом головного лікаря Віталія Горбасьова про роботу лікарні за рік. Він доповів про закупівлі медобладнання, кількість ліжкомісць, працюючих та бракуючих лікарів, а також багато іншого. Прозвучала проблема і про заборгованість по заробітній платі. Так, станом на 19 червня борг перед медпрацівниками становить 256 тис. грн. Лікарі, медсестри і молодший персонал ЦРЛ поки що отримали лише частину зарплати за травень.

Ми звернулися до головного лікаря з питанням, яка намічалася оптимізація? Він повідомив, що, за рекомендаціями секретаря міської ради Олени Демішевої, наприклад, планувалося скоротити 15 ліжок у відділенні хірургії. Але, як зазначив Горбасьов, він не дозволить проводити будь-які скорочення, поки є головним лікарем.

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах