На Сумщині закриваються фельдшерські пункти

На останній колегії Шосткинської райдержадміністрації обговорили план енергоефективності навчальних закладів району, їх утеплення вже до наступного опалювального сезону.

За даними начальника відділу житлово-комунального господарства і будівництва Шосткинської РДА Валентини Радюк, районний відділ освіти до наступного опалювального сезону планує заготовити 1409 куб. м. дров, на що в районному бюджеті передбачено 778 тис. грн. Близько 1,6 млн грн передбачено на оплату послуг теплопостачання. З метою підвищення енергоефективності планують ремонтні роботи по відновленню покрівлі та утеплення в Клишківському і Богданівському навчально-виховних комплексах. У Ковтунівському НВК – капітальний ремонт тепломережі в підвальному приміщенні. Ведуться проектні роботи з реконструкції систем опалення Воронезького і Івотського НВК. На фінансування цих робіт необхідні значні витрати, район сподівається на субвенцію з державного бюджету.

Було піднято і питання енергоефективності закладів медицини. Так, Шевченківський фельдшерський пункт у цьому році взагалі не опалювався, тому співробітники були змушені працювати в приміщенні Клишківської амбулаторії. Залишають бажати кращого і приміщення закладів медицини в Остроушках та Свіржі. Оскільки їх реконструювати не рентабельно, було запропоновано перевести медичне обслуговування населення цих сіл (а це 55 і 58 жителів) у Коротченківський фельдшерський пункт. Було вирішено відремонтувати фельдшерський пункт у селі Погребки, а в Остроушках та Свіржі фельдшерські пункти припинять свою діяльність. Три населених пункти будуть обслуговувати два фельдшера.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах