Невідомий благодійник перерахував хворій дівчинці 10 000 євро

Гарні новини для всіх, хто переймається долею маленької конотопчанки Марійки Лапутіної. Нагадаємо рідні дівчинки і волонтери оголосили про терміновий збір коштів на лікування дитини у німецькій клініці. Днями у мережі Фейсбук у одній із груп, створених на підтримку хворої дівчинки, з’явилося повідомлення такого змісту:

“Дорогі наші учасники!!! Дуже хочемо поділитися з вами гарними новинами перед сном!!! Тому поспішаємо сповістити наступне: сьогодні нарешті отримали з бухгалтерії інформацію щодо надходжень на Марійчин рахунок, які були зроблені на пряму на клініку. Попри ті надходження, про які ми знали, на нас чекала приємна несподіванка у вигляді двох платежів у загальному розмірі 10 000 євро!!! …

Ким би Ви не були, шановний наш добродію, ми безмежно вдячні Вам за Ваше щедре серце, це надзвичайна допомога Марійці та її сім’ї!!! Дякуємо Господу за Його неймовірні дари, які Він творить, посилаючи на Марійчиному шляху таких добрих людей!”

Як ідеться у публікації, дізнатися ім’я благодійника не вдалося. Але його вчинок вселяє надію на порятунок і не дає сім’ї опустити руки у щоденній боротьбі за здоров’я маленької Марійки. Зібраних коштів вистачить на 2 місяці реабілітації. Але зі слів німецького лікаря – цього часу буде замало і знадобиться курс, який триватиме щонайменше 3-4 місяці. А ще на родину Лапутіних ляже оплата рахунків за переїзд та всі додаткові обстеження, які не були внесені у кошторис реабілітації. То ж аби не зупинятися на півшляху, Марійка та її мама знову сподіватимуться на допомогу небайдужих людей.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах