Новий ремонт у дитячій лікарні поїдає грибок

Сумський міськвідділ охорони здоров’я звернувся у дві депутатські комісії міськради – з питань охорони здоров’я та освіти й планово-бюджетну – з проханням виділити кошти на ремонт педіатричного відділення №4 дитячої поліклініки №2, що на вул. Аніщенка, 10 (колишня Антонова).

У 2016 році в цьому відділенні за кошти міськбюджету було зроблено капремонт внутрішніх приміщень. Але сьогодні всі зусилля у створенні нормальних умов для обслуговування дітей у цьому педвідділенні можуть зійти нанівець. Проблема в тому, що воно знаходиться у напівпідвальному приміщенні, і деякі вікна розташовані нижче рівня землі. Уся вода (дощова, тала) затікає під вікна, через що стіни всередині приміщення постійно намокають, з’являється грибок, пише shans.com.ua.

Щоб не допустити руйнування стін і поширення грибка, потрібно провести герметизацію зовнішніх стін, зміцнити вимощення, зробити відвід ливнівок і т. д. На всі ці роботи, за підрахунками міського відділу охорони здоров’я, потрібно 200 тис. грн. І виділити цю суму чиновники від медицини просять у поточному році, щоб зберегти той ремонт, який уже зроблений всередині.

Поділитися в соціальних мережах